Kolekcja akcesoriów do mieszkania – Ralph Lauren Home

Ralph Lauren, założyciel marki sygnowanej jego własnym nazwiskiem, urodził się w 1939 roku. Na początku swojej kariery był zwyczajnym sprzedawcą. Jego marzeniem jednak od zawsze było stworzenie własnej marki odzieżowej i w końcu udało mu się ruszyć z produkcją krawatów, które szybko zyskały rozgłos w Nowym Jorku (1967). Pozwoliło mu to na założenie firmy zajmującej się produkcją koszulek Polo, które przyczyniły się do jeszcze większego rozgłosu.

Jego głównym założeniem było tworzenie produktów wysokiej jakości, co nie zmieniło się do dzisiaj. Nie da się zaprzeczać, że o marce słyszał praktycznie każdy, jednak niewiele osób zdaje sobie sprawę z tego, że Ralph Lauren Home oferuje również luksusowy asortyment do domu.

Nie bez powodu przyjęło się, że produkty tej marki są przeznaczone dla osób zamożnych. Rzadko bowiem człowiek wydaje ponad tysiąc złotych na wiadro na lód i inne podobne przedmioty. Prestiż związany z posiadaniem takiego rarytasu jednak jest czymś, czego wiele osób oczekuje od życia, więc czemu mieliby sobie na to nie pozwalać? Dlatego powstał Ralph Lauren Home. Polska od pewnego czasu również cieszy się obecnością produktów opisywanej serii. Nie da się zaprzeczyć, że w przypadku tych przedmiotów prestiż idzie w parze z najwyższą jakością wykonania, a także często mowa o rękodziele. Przez to klienci firmy mogą nieraz mieć pewność, że zaopatrują się w produkt na swój sposób wyjątkowy i niepowtarzalny.

Co można znaleźć w ofercie?

Bardzo dużą popularnością cieszy się oświetlenie. Lampa Ralph Lauren Home na pewno będzie się wyróżniała na tle konkurencyjnych produktów nie tylko swoją jakością, ale świetnym wzornictwem. Nie bez powodu w takie rozwiązanie inwestują najwięksi esteci.

Warta wspomnienia jest także pościel Ralph Lauren Home. Zwykle jest wykonywana z bawełny egipskiej, czyli najlepszej jakościowo bawełny na świecie! Tkanina wykonana z tego surowca jest przede wszystkim bardzo wytrzymała. Nie można się dziwić, że takowe pościele są na wyposażeniu hoteli – nawet częste pranie nie zniszczy materiału przez długie lata! Warto dodać, że bawełna egipska posiada również dobre właściwości termoizolacyjne.

Dobrze jest także powiedzieć o świetnie wykonanych filiżankach o motywach florystycznych. Jeden egzemplarz z talerzykiem może kosztować nawet kilkaset złotych, jednak jeżeli człowiek na przykład ma stworzony własny rytuał picia gorącej kawy, to na pewno będzie zainteresowany uświetnieniem go.

Jednym z najdroższych przedmiotów w kolekcji jest niewielki model samochodu marki Mercedes-Benz, ponieważ jego cena waha się w okolicach ośmiu tysięcy złotych! Może to być jednak gratka dla prawdziwych kolekcjonerów. W podobnej cenie można znaleźć także zestaw piknikowy.

Trzeba jednak wiedzieć, że rynek jest pełen oszustw, ponieważ chociażby w internecie można znaleźć podrobione produkty, rzekomo będące ofertą Ralph Lauren Home. Z tego powodu warto kupować towar od pewnych dostawców.